neděle 1. června 2014

Konec pauzy?

Udělala jsem všechny blogerské chyby a porušila všechna pravidla, která existují:) Přestala jsem asi na měsíc pravidelně přispívat, navíc jsem na to nijak explicitně neupozornila a dokonce tak přišla o jednoho čtenáře:) Ráda bych proto poděkovala všem laskavým čtenářům, kteří mé vrtochy vydrží a musím znovu podotknout, že původní záměr mého blogu byl mnohem víc orientovaný na mě - moje utřídění zmatených myšlenek, které se mi nechtělo psát někam do sešitu, ale pro reálného čtenáře, který mě donutí lépe formulovat a případně dá i zpětnou vazbu. A v květnu nastala situace, kdy jsem mnohem víc potřebovala věnovat čas jiným věcem, tak jsem si prostě dovolila ten luxus a dala jsem blog bez výčitek stranou - ač se tím řadím mezi nespolehlivé blogery, je to pro mě na druhou stranu bonus - vědět, že to dělám opravdu pro sebe a čtenáře beru spíš jako "parťáka", který se mnou buď vydrží dobré i zlé nebo prostě půjde:)
Tak tedy, jen abych trochu upřesnila důvod své pauzy - naskytla se mi možnost, říkejme tomu nadneseně, práce snů - zatím je to stále ve fázi vývoje, musím kolem toho odvést hodně práce, hodně nastudovat a napsat, což jak známo s malým dítětem znamená věnovat každou volnou chvíli - kterých je za den asi tak... jedna?:) (a tedy i tu na blogování). Pokud se to opravdu rozjede, budete z toho mít ale velký bonus i vy, moji laskaví čtenáři, tak prosím ještě vydržte, ráda se s vámi pak podělím. Musela jsem pozastavit i projekt Umění blogerek mít se dobře, protože to nechci odfláknout a ač mám přes deset dotazníků, ráda bych napsala hezké úvodníky a to prostě chce aspoň chvíli soustředění, kterého je teď prostě ještě méně než dříve. A co vy, také bojujete s pravidelností přispívání na blog a přesahuje vám to někdy do aktivit, které byste vlastně dělali raději?

5 komentářů:

 1. Mám pro tebe pochopení. Taky mám v poslední době s pravidelností potíže. Ale blog je od toho, aby nám přinášel radost, a neměl by se z něj stát zdroj stresu.
  Přeju hodně štěstí, aby se ten tvůj projekt "práce snů" úspěšně rozjel.

  OdpovědětVymazat
 2. Jakožto čtenář nepotřebuju pravidelnost- důležitý je pro mě obsah. Jsou blogy, které frkají článek denně, ale jsou o ničem. Takže i zde si ráda počkám, až zas bude čas, chuť a nálada a tak;-) A přeju hodně štětstí s vysněnou prací!

  OdpovědětVymazat
 3. Presne jak pise Dejnicka ... jde o to co pisete a ne jak casto. Tesim se na dalsi clanky, i kdyz to bude treba chvilku trvat, drzim palce pro praci snu a preji krasny zacatek leta.
  Alinka

  OdpovědětVymazat
 4. Vyprdni se na nestále čtenáře a piš pro nás, kteří si rádi najdem chvilku přečíst tvůj blog jen protože se nám dobře čte a pravidelnost nás zas až tolik nebere. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Moc vám všem děkuju za podporu a shovívavost. Mám radost, že to berete podobně jako já...

  OdpovědětVymazat